Maciej Turski: Jak przygotowujesz się do walki z Peterem Grahamem? Może się wydawać, że będziesz dążył do swojej ulubionej płaszczyzny, czyli walki w parterze.

Karol Bedorf: Na pewno będą też elementy parteru, ale chciałbym, żeby toczyła się ona w każdej płaszczyźnie. Chcemy pokazać cały przekrój MMA.

Jesteśmy po ceremonii ważenia. Zajrzeliście sobie głęboko w oczy, a wasze spojrzenia były bardzo ostre i pełne emocji.

Czekałem na ten moment bardzo długo i się nie zawiodłem. Zajrzałem Peterowi bardzo, bardzo głęboko w oczy i jestem z tego zadowolony.

Podzielasz zdanie bukmacherów, którzy to ciebie stawiają w roli zdecydowanego faworyta? Twierdzą wręcz, że powinieneś się "przejechać" po rywalu.

Ja tak nie uważam, ja to wiem! Jestem tego pewny i wychodzę do walki z takim właśnie nastawieniem.

Jakaś wiadomość do Petera?

Myślę, że wszystko już powiedziałem. Po ważeniu Peter podszedł do mnie w celu zrobienia sobie popularnego "selfie" i się zgodziłem, jednak na co dzień uważam, że tego typu gesty powinny mieć miejsce dopiero po walce. Przed nią koncentrujemy się na robocie!


Zobacz cały wywiad z Karolem Bedorfem w załączonym materiale wideo!

 

Transmisja KSW 31 w systemie Pay-per-view! Jak kupić PPV i obejrzeć galę zobacz TUTAJ.


Bezpośrednio przed galą, o godz. 19:00 dla widzów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport. Przed godz. 20.00 rozpoczną się walki zawodników z karty dodatkowej, a następnie widzowie zobaczą otwarcie wydarzenia oraz cztery pojedynki karty głównej. O godzinie 22:35 nastąpi kulminacja emocji – na scenę wejdą wraz z przeciwnikami kolejno: Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla.