23 maja w ERGO Arenie na granicy Gdańska i Sopotu zmierzą się ze sobą najlepsi zawodnicy sceny MMA. W walce wieczoru, której stawką będzie pas wagi średniej, wystąpią Michał „Cipao” Materla oraz Tomasz „Gorilla” Drwal. Najsilniejszy zawodnik MMA na świecie – Mariusz „Pudzian” Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Brazylijczykiem Rollesem Gracie, a Karol „Coco” Bedorf stanie do walki z australijską legendą K-1 – Peterem Grahamem.

 

W pozostałych pojedynkach powalczą Goran Reljic - Attila Vegh, debiutujący w wadze półśredniej Maciej „Irokez” Jewtuszko zmierzy się z Kamilem Szymuszowskim, Jay Silvą skonfrontuje swoje umiejętności z Azizem Karaoglu, a w kategorii półciężkiej Tomasz Narkun powalczy z Karolem Celińskim. Dodatkowo swoje umiejętności w walkach undercardowych pokażą: Patryk Grudniewski, Grzegorz Szulakowski, Jędrzej Maćkowiak i Marcin Gułaś.

 

Bezpośrednio przed galą, o godz. 19:00 dla widzów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport. Przed godz. 20.00 odbędą się walki zawodników z karty dodatkowej, a następnie widzowie zobaczą otwarcie wydarzenia oraz cztery pojedynki karty głównej. O godzinie 22:35 nastąpi kulminacja emocji – na scenę wejdą wraz z przeciwnikami kolejno: Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla.

 

Materla vs Drwal w Cyfrowym Polsacie

 

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci oraz użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Walki będzie można obejrzeć w dwóch formatach – w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 444 oraz standardowym (SD) na kanale 445.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.30 w dniu gali ,czyli 23 maja.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

 

KSW 31 w IPLI

 

KSW 31 w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (Samsung, LG), urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, zarówno w jakości SD, jak i HD, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk KSW 31

Michał Materla vs Tomasz Drwal

Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie

Karol Bedorf vs Peter Graham

Goran Reljic vs Attila Vegh

Maciej Jewtuszko vs Kamil Szymuszowski

Jay Silva vs Azis Karaoglu

Tomasz Narkun vs Karol Celiński

 

Karta dodatkowa

Patryk Grudniewski vs Grzegorz Szulakowski

Jędrzej Maćkowiak vs Marcin Gułaś