Odnośnie naszej transmisji w ten czwartek (tj. 04.06) - zmieni się troszkę skład naszych ekspertów i komentatorów. Studio opuści Michał "Avahir" Kudliński, którego jednak usłyszymy w trakcie transmisji - razem z Adamem "Musek" Górskim będzie on komentował zmagania drużyn.

 

Zamiast Michała studio poprowadzi dobrze Wam znany Bartek "Tybek" Tybor, u którego w roli eksperta pojawi się ponownie Fryderyk "Veggie" Kozioł. Gościem specjalnym będzie były pracownik m.in. Riot Games, CD Projekt Red czy Canal+, Tadeusz "Zooltar" Zieliński.

 


Chcieliśmy również przeprosić za kilka rzeczy i odpowiedzieć na niektóre pytania. Kwestia audio na streamie z którą były problemy - poprawiliśmy to tak szybko, jak tylko było możliwe i nie powinno być z tym już podobnych problemów.


Ucięty ekran po bokach - kłopot ten pojawiał się u niektórych widzów. Przy kolejnej transmisji dodamy parę centymetrów marginesu z obu stron, by na wszystkich ekranach wyświetlał się on w całości.


Partnerstwo z Twitch.tv i jakość obrazu - pracujemy nad tym i poszczególne rzeczy z tym związane będą pojawiać się tak szybko, jak tylko to możliwe. Partnerstwo udało nam się już uzyskać, pozostałe rzeczy też powinny być już poprawione.

 

Przede wszystkim jednak cieszymy się z Waszego ogromnego zaangażowania - dziękujemy za uwagi, konstruktywną krytykę i pochwały. Wszystkie wasze uwagi bierzemy sobie głęboko do serca i o ile to możliwe staramy się rozpatrzyć i poprawić to, co Wam się nie podoba. Dzięki jeszcze raz - to był nasz debiut w tak dużym przedsięwzięciu i w ogólnodostępnych mediach. Będziemy jeszcze mocniej pracować, by nasze kolejne wspólne spotkania przy League of Legends Championship Series były coraz lepsze.

 


Przypominamy - nasze kolejne spotkanie już w ten czwartek (04.06) w Polsacie Sport News od 18:00 do 20:00, a na naszym kanale Twitch.TV w czwartek (04.06) i piątek (05.06) od początku aż do końca drugiego tygodnia LCS.