AD Carry zespołu CLG nie nabawił się kontuzji przy komputerze - wyszedł zagrać w koszykówkę i skończyło się to nie za ciekawie dla jego palca. Sam zresztą napisał na Twitterze:

 

Z obręczami do kosza nie ma żartów - ostatni raz wyszedłem na zewnątrz.

 

Nie wrzucamy tutaj całego wpisu Doublelifta gdyż umieścił on tam zdjęcia rozciętego palca, które dla wrażliwszych osób mogłyby być nieprzyjemne. Ale bez problemu znajdziecie je na oficjalnym koncie twitterowym zawodnika.

 

Jego miejsce w najbliższej kolejce zajmie Trevor "Stixxay" Hayes, AD Carry w drużynie CLG Black, któremu nie tak dawno skończyła się kara zawieszenia, jaką ukarał go RIOT - zawodnik ten jest oczywiście zgłoszonym do rozgrywek rezerwowym drużyny.

 


W czwartej kolejce LCS drużyna Counter Logic Gaming zmierzy się Team Dragon Knights oraz Cloud9. Oba te zespoły spisują znacznie poniżej oczekiwań - TDK nie wygrało jeszcze meczu, C9 też jest daleka od optymalnej formy. CLG za to wraz z Team Liquid prowadzi w tabeli - ciekawe, czy bez podstawowego AD Carry będą w stanie utrzymać pierwszą pozycję po kolejnych dwóch spotkaniach.