Sporty walki

FEN 8: Sarara i Odzimkowski poznali rywali!

Albert Odzimkowski powróci do uniringu FEN po porażce z Mindaugasem Verzbickasem.   podczas FEN 8 zmierzy się z solidnym Norwegiem Emilem Weberem Meekiem. Zawodnik ze Skandynawii pochwalił "Złotego", ale zapowiedział, że walkę z Polakiem zakończy przed czasem jak zrobił to we wszystkich zwycięskich pojedynkach. Co na to Odzimkowski?

 

- Wiadomo, że zawodnicy wygadują wiele rzeczy przed walką, ale ring czy klatkoring weryfikuje wszystko. Będę gotowy na tę walkę na 100 % i nie mogę się doczekać tego starcia. Ostatnio miałem stoczyć dwie walki, ale moje pojedynki zostały odwołane. Zwolniło się miejsce na karcie walk FEN 8 i od razu skorzystałem z propozycji - opowiedział w Puncherze Albert Odzimkowski. 

 

Tomasz Sarara po raz drugi wystąpi w walce wieczoru i raz jeszcze zmierzy się z reprezentantem Niemiec. Po zwycięstwie z Nikolajem Fallinem przyszedł czas na młodego Andre Schmelinga. Sarara już częściowo przeanalizował walki 23-latka, z którym zmierzy się już 31 lipca.  

 

Następny rywal mi trochę nie pasuje. Nie lubię chaotyczności jaką prezentuje Andre Schmeling w ringu. Ciężko przeczytać jego ruchy i nie ma właściwie jak przygotować taktyki na takiego zawodnika. Wydaje się czasami, że nawet on sam nie wie co chce zrobić podczas walki. Schmeling będzie ciężką przeszkodą - ocenił swojego następnego rywala Tomasz Sarara. 

 

Fragment programu Puncher w załączonym materiale wideo!