Sensacja w Zagrzebiu i pewny Celtic. Kto bliżej LM?

W środowych meczach II rundy eliminacji Ligi Mistrzów piłkarze nie rozpieszczali kibiców, jeśli chodzi o gole. W pięciu spotkaniach padło ich zaledwie siedem. W tym dwa w stolicy Chorwacji, gdzie doszło do nie lada niespodzianki.

Dinamo Zagrzeb było murowanym faworytem meczu z Fola Esch. Miejscowi kibice spodziewali się, że ich ulubieńcy zetrą na miazgę luksemburczyków, tymczasem to goście jako pierwsi strzelili gola. Gospodarze byli w stanie doprowadzić wyłącznie do remisu 1:1. Nawet mimo tego, że grali w przewadze jednego zawodnika po czerwonej kartce Ronny’ego w 64. minucie.

W meczu Malmoe FF - Żalgiris Wilno w drużynie gospodarzy pojawił się Paweł Cibicki. Trener Age Hareide raczej nie był zadowolony z jego występu i w przerwie go zdjął. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.