Patrząc na dokonania Krasica można zaryzykować, że będzie on jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii Ekstraklasy. W przeszłości występował m.in. w CSKA Moskwa, Juventusie czy też Fenerbahce. Lista jego sukcesów jest bardzo okazała - dwa razy wygrywał mistrzostwo Rosji oraz raz był mistrzem Włoch. Ponadto, ma w kolejki cztery Puchary Rosji, pięć Superpucharów Rosji oraz Puchar Turcji. W barwach CSKA sięgnął także po Puchar UEFA w 2005 roku.

Grosicki zmieni klub?!

W latach 2004-2010 Krasic był pierwszoplanową postacią CSKA. Znakomita gra zaowocowała transferem do Juventusu, który wyłożył za serbskiego skrzydłowego aż 15 milionów euro! W Turynie rozegrał 40 spotkań i strzelił 8 goli. Mówiono, że sprowadzono go do Turynu, gdyż był podobny... do Pavla Nedveda. Jak się okazało bardziej pod względem wyglądu niż gry, choć oczywiście nie można powiedzieć, że Serb był totalnym transferowym niewypałem. Od sezonu 2012/2013 przeszedł do Fenerbahce, a ostatnio był wypożyczony do francuskiej Bastii.

Krasic był także etatowym reprezentantem Serbii. W latach 2006-2011 rozegrał 46 spotkań i zdobył 3 bramki. W 2004 roku wziął udział w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach. Krasic to także czterokrotny najlepszy piłkarz roku w Serbii.