Team ROCCAT wygrywa z GIANTS - dziś mecz z ORIGEN

@RIOT

Team ROCCAT z dwoma Polakami w składzie, w świetnym stylu pokonało w wczorajszym spotkaniu ćwierćfinałowym Gountleta graczy GIANTS. Jankos i spółka, szybko rozprawili się z przeciwnikami wygrywając wynikiem 3-0.

Regionalne kwalifikacje do Mistrzostw Świata, póki co układają się po myśli graczy Team ROCCAT. W swoim pierwszym spotkaniu, odesłali do domu graczy GIANTS. Na pierwszej mapie, która trwała blisko 40 minut, ekipa Vandera zagrała bardzo zachowawczo, lecz co najważniejsze - skutecznie - wykorzystując swoją przewagę w kompozycji drużyny. Druga konfrontacja między obiema formacjami to kompletna zmiana stylu gry po stronie ROCCAT. Agresywna, wysoko wysunięta gra na liniach szybko przyniosła przewagę nad GIANTS i do awansu do kolejnej fazy Gountleta wystarczyło im jeszcze jedno zwycięstwo. Team ROCCAT będące na fali, dzięki konsekwentnej grze po niespełna 30 minutowej rozgrywce na trzeciej mapie, mogło unieść ręce do góry w geście zwycięstwa.

Dziś, ekipa Nukeducka rozegra bodaj najważniejsze spotkanie w całych regionalnych kwalifikacjach. Na Team ROCCAT, czekają już finaliście LCS Summer Playoffs - ORIGEN, którzy z pewnością bardzo chcieliby dołączyć do Fnatic i H2k na Mistrzostwach Świata. Przypomnijmy, że w trakcie letniego splitu Team ROCCAT dwukrotnie wygrywało z ekipą xPeke i według wielu ekspertów, to właśnie drużyna z dwoma Polakami w składzie, ma największe szansę na odesłanie ORIGEN do domu. Mecz ten rozpocznie się już dziś o 17:00 - transmisję spotkania, będziecie mogli śledzić na oficjalnym kanale rozgrywek LCS Europe.