Lewandowski czy Mueller? Błaszczykowski czy Goetze? Glik czy Hummels? Wszystkie odpowiedzi poznamy już w najbliższy piątek 4 września. W grupie D wiele wyjaśni się właśnie po tej serii spotkań, bowiem pojedynek we Frankfurcie poprzedzi inne ważne spotkanie Gruzja - Szkocja. Reprezentacja Adama Nawałki zajęła pole position z 14 punktami, jednak wyprzedza Niemcy o zaledwie punkt. Oba zespoły stoczą więc bezpośredni pojedynek o pierwsze miejsce w grupie.

 
 
Od ostatniego spotkania 11 października w Warszawie, kiedy to Polacy w znakomitym stylu pokonali Niemców zmieniło się wiele. Mistrzowie świata trapieni kontuzjami wrócili na właściwe tory i momentalnie odrobili straty w tabeli, wciąż będąc murowanym faworytem do zwycięstwa w grupie eliminacyjnej. Do tego niezbędny będzie rewanż nad reprezentacją Polski - tym razem w niemal pełnym zestawieniu. 
 
Co słychać w naszym obozie? Do gry gotowi są niemal wszyscy, jednak Adam Nawałka ma niemały ból głowy z obsadzeniem pozycji lewego obrońcy, bowiem reszta zespołu jest w dobrej dyspozycji. Przygotowaliśmy dla Was krótką wideo-zapowiedź tego, czego możecie spodziewać się już w piątek!
 
Transmisja na żywo 4 września o 20:45 na Polsacie Sport! Studio od godziny 19.00!
 
 
Zobacz wideo-zapowiedź meczu Niemcy - Polska w załączonym materiale wideo!