10-11 września – I Memoriał Jana Rutyńskiego
Udział wezmą: Cuprum Lubin, Lokomotiw Charków i reprezentacja Estonii

11-12 września – turniej o Perłę Czarnej Nidy
Udział weźmie: Effector Kielce, * pozostałe drużyny w trakcie ustalania

12-13 września – London Legacy Volleyball Cup
Udział wezmą: PGE Skra Bełchatów, CBL Polonia Londyn, Team Northumbria i VfB Friedrichshafen

18-20 – międzynarodowy turniej w Gliwicach
Udział wezmą: Effector Kielce, MKS Będzin, zespoły z Rosji i Ukrainy

25-26 września – towarzyski turniej w Rypinie
Udział wezmą: Indykpol AZS Olsztyn, Cerrad Czarni Radom,
Effector Kielce i Łuczniczka Bydgoszcz

25-26 września – turniej w Zawierciu
Udział wezmą: BBTS Bielsko-Biała, Aluron Virta Warta Zawiercie, * pozostałe drużyny nie są znane

25-27 września – VI Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach
Udział wezmą: LOTOS Trefl Gdańsk, AZS Politechnika Warszawska, Ślepsk Suwałki, Każany Barkom Lwów

1-4 października – międzynarodowy turniej w Raciborzu
Udział wezmą: Effector Kielce, Jastrzębski Węgiel, Berlin Recycling Volley, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Dukla Liberec i Shanghai Volleyball Club

3 października – charytatywny mecz w Kępnie
Udział wezmą: PGE Skra Bełchatów – AZS Częstochowa

10-11 października – turniej o Puchar Prezydenta Elbląga
Udział wezmą: PGE Skra Bełchatów, Indykpol AZS Olsztyn, Cerrad Czarni Radom, LOTOS Trefl Gdańsk

16-18 października – Memoriał Zdzisława Ambroziaka w Warszawie
Udział wezmą: Asseco Resovia Rzeszów, Łuczniczka Bydgoszcz, LOTOS Trefl Gdańsk, AZS Politechnika Warszawska

17-18 październik – międzynarodowy turniej siatkarski „Beskidy Cup 2015’
Udział wezmą: BBTS Bielsko-Biała , MKS Będzin, * pozostałe drużyny nie są znane.


21 października – towarzyski mecz
Udział wezmą: Łuczniczka Bydgoszcz i PGE Skra Bełchatów – mecz połączony z prezentacją drużyny z Bydgoszczy


23-24 października – turniej w Szczecinie
Udział weźmie: PGE Skra Bełchatów, * pozostałe drużyny nie są znane

23-24 października – turniej towarzyski w Nidzicy
Udział wezmą: Indykpol AZS Olsztyn, Cerrad Czarni Radom, AZS Politechnika Warszawska, Effector Kielce

24-25 października – XI Memoriał im. Arkadiusza Gołasia w Murowej Goślinie
Udział weźmą: Łuczniczka Bydgoszcz, Jastrzębski Węgiel, AZS Częstochowa, LOTOS Trefl Gdańsk