Fatalna kontuzja reprezentanta Francji. Czeka go pół roku przerwy

Piłkarz reprezentacji Francji Nabil Fekir zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie podczas piątkowego towarzyskiego meczu z Portugalią w Lizbonie. Oznacza to, że będzie musiał pauzować od pięciu do sześciu miesięcy.

Ofensywny pomocnik Olympique Lyon musiał opuścić boisko już w 13. minucie. Kontuzji doznał nieatakowany, źle stawiając stopę przy cofaniu się po piłkę.

Mały wielki człowiek. Valbuena zerwał pajęczynę! (WIDEO)

Fekir, który miał wspomagać w ataku Karima Benzemę, rozgrywał swój piąty mecz w reprezentacji, ale w podstawowym składzie debiutował.

Francuzi wygrali w Lizbonie 1:0 po bramce Mathieu Valbueny w 85. minucie. Gospodarze Euro 2016 podnieśli swoje morale po serii nieudanych spotkań towarzyskich z Brazylią (1:3), Belgią (3:4) i Albanią (0:1).