Po raz trzeci złoty krążek tej imprezy wywalczył na 200 m Karol Zalewski (AZS UWM Olsztyn) - 21,30. Zwycięstwa odnieśli także inni uczestnicy niedawnych mistrzostw świata w Pekinie - Patrycja Wyciszkiewicz (Olimpia Poznań) na 400 m - 52,32; Malwina Kopron (OŚ AZS Poznań) w rzucie młotem - 68,57 9 i Patryk Dobek (SKLA Sopot) w biegu na 400 m ppł - 51,28.

 

Młodzieżowi mistrzowie Polski: 
    
    K O B I E T Y 
     
    100 m - Katarzyna Sokólska (UKS 19 Bojary Białystok) - 11,85
    200 m - Martyna Dąbrowska (UKS 19 Bojary Białystok) - 24,14
    400 m - Patrycja Wyciszkiewicz (Olimpia Poznań) - 52,32
    800 m - Sofia Ennaoui (LKS Lubusz Słubice) - 2.05,57
    1500 m - Ennaoui - 4.32,14
    5000 m - Katarzyna Rutkowska (Podlasie Białystok) - 17.05,52
    100 m ppł - Nina Nycz (AZS AWF Warszawa) - 13,86
    400 m ppł - Agnieszka Karczmarczyk (AZS AWFiS Gdańsk) - 57,81
    3000 m z przeszkodami - Amelia Czerwińska (Warszawianka) - 10.38,98
    wzwyż - Justyna Konior (AZS AWF Katowice) - 1,79
    tyczka - Justyna Śmietanka (AZS AWF Warszawa) - 3,90
    w dal - Ewa Korniluk (Podlasie Białystok) - 6,29
    trójskok - Dorota Skiba (CWKS Resovia Rzeszów) - 12,68
    kula - Anna Wloka (LUKS Podium Kup) - 15,97
    dysk - Lidia Augustyniak (OŚ AZS Poznań) - 55,67
    młot - Malwina Kopron (OŚ AZS Poznań) - 68,57
    oszczep - Marcelina Witek (SKLA Sopot) - 53,55
    4x100 m - UKS Bojary Białystok - 45,86
    4x400 m - AZS AWFiS Gdańsk - 3.41,96
    
    M Ę Ż C Z Y Ź N I 
    
    100 m - Przemysław Słowikowski (WKS Flota Gdynia) - 10,63
    200 m - Karol Zalewski (AZS UWM Olsztyn) - 21,30
    400 m - Rafał Smoleń (OŚ AZS Poznań) - 47,70
    800 m - Karol Konieczny (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 1.50,85
    1500 m - Mateusz Wyszomirski (OKS Start Otwock) - 3.57,15
    5000 m - Wyszomirski - 14.16,55
    110 m ppł - Dominik Staśkiewicz (STS Pomerania Szczecinek) - 14,41
    400 m ppł - Patryk Dobek (SKLA Sopot) - 51,28
    3000 m z przeszkodami - Andrzej Rogiewicz (LKS Zantyr Sztum) - 9.08,17
    wzwyż - Maciej Kendzierski (MKLA Łęczyca) - 2,19
    tyczka - Karol Pawlik (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 5,00
    w dal - Szymon Lubański (RKS Skra Warszawa) - 7,64
    trójskok - Emil Faraj (RKS Skra Warszawa) - 15,06
    kula - Andrzej Regin (PKS Gwardia Szczytno) - 18,96
    dysk - Damian Kamiński (AZS AWF Warszawa) - 56,81
    młot - Arkadiusz Rogowski (RKS Skra Warszawa) - 71,34
    oszczep - Kacper Oleszczuk (KS Polonia Pasłęk) - 73,18
    4x100 m - AZS AWF Kraków - 41,60
    4x400 m - AZS AWF Wrocław - 3.16,19