Skromna wygrana Canarinhos. Hulk przesądził

Brazylia pokonała Kostarykę 1:0 (1:0) w rozegranym w amerykańskim mieście Harrison (stan New Jersey) towarzyskim meczu piłkarskim. Bramkę strzelił Hulk w 10. minucie.

Mimo że Kostarykanie zdecydowali się na grę pięcioma obrońcami, Brazylijczycy stworzyli dużo więcej sytuacji do zdobycia goli.

W piłce jest tak, że jeden gol też wystarczy, bo on gwarantuje trzy punkty. Jeśli chodzi o mecz, dobrze wychodziło nam to, co trenowaliśmy w ostatnich dniach, choć wiem również, że może być jeszcze lepiej - powiedział trener Brazylii Carlos Dunga.

Zaledwie dziesięć minut w jego drużynie grał Neymar, który w końcówce zastąpił Douglasa Costę. W ekipie "Canarinhos" zadebiutowali bramkarz Gremio Marcelo Grohe i pomocnik Santosu Lucas Lima.

Brazylia - Kostaryka 1:0 (1:0)

Bramka: Hulk (10')