Czy warto walczyć o każdą piłkę? Bolesne zderzenie z bandą

Siatkarze Iranu nie zachwycili w pierwszych meczach Pucharu Świata. To nie jest ta sama drużyna, która potrafiła ogrywać najlepszych, wyraźnie widać, że Persowie są w kryzysie. Mówi się o braku zaangażowania, choć akurat ta sytuacja - walka do końca o piłkę i bolesne zderzenie z bandą - zdecydowanie temu zaprzecza.

Początek czwartego seta meczu Tunezja - Iran, wynik meczu 1:2, Persowie wygrali pierwszą akcję, a w drugiej Tunezyjczycy przyjęli zagrywkę i wyprowadzili potężny atak... Milad Ebadipour ruszył w pogoń za straconą już piłką, ale na drodze irańskiego przyjmującego stały bandy. Doszło do przykrego zderzenia...

Polska - Rosja 3:1. Skrót meczu

Po dobrym początku seta w wykonaniu drużyny z Afryki,  Irańczycy przejęli inicjatywę, wygrali tę partię 25:20 i cały mecz 3:1.