Groźny upadek Facundo Conte

W czwartym secie spotkania drugiej kolejki Pucharu Świata pomiędzy Argentyną i Wenezuelą groźnie wyglądającego upadku doznał przyjmujący Albicelestes, na co dzień gracz PGE Skry Bełchatów Facundo Conte. Sytuacja w załączonym materiale wideo.

Czwarty set meczu Argentyna - Wenezuela, Albicelestes dosyć niespodziewanie przegrywają 1:2, ale w tej partii zmierzają do tie-breaka. Przy stanie 9:4 Facundo Conte zderzył się przy siatce z kolegą z drużyny Maximiliano Gauną i upadł na parkiet...

Czy warto walczyć o każdą piłkę? Bolesne zderzenie z bandą

Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, całe szczęście skończyło się tylko na strachu. Po udzieleniu pomocy lekarskiej przyjmujący PGE Skry Bełchatów powrócił do gry. Siatkarze Argentyny zdołali doprowadzić do tie-breaka, w którym wygrali 15:10.