Fabian Drzyzga znokautowany!

Rozgrywający reprezentacji Polski nie mają łatwego życia na turnieju o Puchar Świata w Japonii. W meczu z Rosją urazu doznał Grzegorz Łomacz, a w starciu z Argentyną potężny atak Facundo Conte powalił na deski Fabiana Drzyzgę. Zobacz wideo!

Siatkarze Argentyny niespodziewanie wygrali drugiego seta w konfrontacji z biało-czerwonymi. Początek trzeciej partii również był w wykonaniu siatkarzy Albicelestes nokautujący, nie tylko  jeśli chodzi o wynik (wygrali trzy pierwsze akcje). Przy stanie 1:0 atak Facundo Conte zwalił z nóg rozgrywającego reprezentacji Polski Fabiana Drzyzgę... "Uderzenie prosto w twarz to jest nieprzyjemna historia, ale takie sytuacje zdarzają się w siatkówce" - podsumował komentator Polsatu Sport Tomasz Swędrowski.

Czy warto walczyć o każdą piłkę? Bolesne zderzenie z bandą

Fabian Drzyzga szybko podniósł się z parkietu, po początkowych niepowodzeniach podnieśli się również polscy siatkarze, którzy wygrali tego seta.