Aby zostać sponsorem najważniejszych rozgrywek e-sportowych w Polsce, nie trzeba mieć międzynarodowej firmy, sześciu zer na koncie i sztabu doradców. Dzięki SteelSeries oraz ESL każdy fan elektronicznej rywalizacji może przyczynić się do powiększenia puli nagród finałów ESL Mistrzostw Polski. Wystarczy w wyznaczonych sklepach do 1 października kupić produkty marki SteelSeries, a część dochodu zostanie przekazana na nagrody w turnieju Counter-Strike: Global Offensive.

 

Jak to działa:

1.Kup produkty SteelSeries w jednym ze sklepów objętych promocyjną akcją. Pełną listę można znaleźć na: http://pro.eslgaming.com/polska/steelseries/

 

2. Pula nagród powiększy się automatycznie o określoną kwotę:
- 20 zł przy zakupie słuchawek
- 15 zł przy klawiaturach
- 10 zł przy myszkach
- 5 zł przy podkładkach

 

3. Bądź sponsorem 11. Finałów ESL Mistrzostw Polski!

Więcej informacji o akcji promocyjnej oraz zebraną kwotę można znaleźć na stronie:
http://pro.eslgaming.com/polska/steelseries/

 

Finały ESL Mistrzostw Polski zapowiadają się ekscytująco – w akcji będziemy mogli zobaczyć najlepszych graczy Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Dodatkowo – zwycięzca EMP w CS:GO zagra w meczu pokazowym przeciwko zaproszonej drużynie z Europy. Pula nagród tego pojedynku wyniesie 10 000 dolarów – do lepszej ekipy trafi 6000 dolarów.

 

Dzięki zakupom produktów SteelSeries można przyczynić się do stworzenia jeszcze lepszego widowiska podczas rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive, które kibicom zapadną w pamięć na długo.

 

Źródło: Informacja prasowa