Barcelona wygrała, Messi nie wykorzystał karnego

Barcelona zdecydowanie wygrała z Levante 4:1 w spotkaniu 4. kolejki Primera División. Dwa gole strzeliłł Lionel Messi. Argentyńczyk miał szansę na kolejną bramkę, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

Bramki dla Dumy Katalonii zdobyli kolejno Marc Bartra (50. minuta), Neymar (56.), Lionel Messi (dwie: 61. - z rzutu karnego, 90.), honorowe trafienie dla Levante było dziełem Víctora Casadesúsa (66.). W 75. minucie Lionel Messi mógł skompletować hat-tricka, ale nie wykorzystał drugiego rzutu karnego - strzelił nad bramką.

Czerwona kartka dla Wilka. Porażka Realu Zaragoza

Po czterech kolejkach spotkań Barcelona prowadzi z kompletem punktów w tabeli Primera División. Drugi jest Real Madryt, który w tej serii gier pokonał 1:0 Granadę po golu Karima Benzemy. Królewscy mają na koncie trzy zwycięstwa i jeden remis - 0:0 ze Sportingiem Gijón w pierwszej kolejce.