Stomil Olsztyn zremisował w Bytowie i został liderem 1 ligi

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali na wyjeździe z Bytovią Bytów 1:1 w zaległym meczu 5. kolejki 1 ligi. Dzięki temu zostali liderem 1 ligi.

W 34. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Chrisa Jastrzembskiego. Pomocnik przejął źle zagraną piłkę przez Irakliego Meskhiię i zamienił prezent od pomocnika Stomilu Olsztyn na gola. Na dziesięć minut przed końcem goście doprowadzili do remisu. Bramkę zdobył Dawid Szymonowicz, który pokonał Gerarda Bieszczada strzałem przy słupku.

Rewolucja w GKS-ie Katowice. Pożegnano trenera i dyrektora sportowego

Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)

Bramki: Jastrzembski 35 - Szymonowicz 80

Bytovia: Gerard Bieszczad - Łukasz Wróbel, Krzysztof Bąk, Marek Opałacz - Adrian Chomiuk (90. Bartłomiej Poczobut), Robert Mandrysz, Chris Jastrzembski (79. Dawid Kort), Mariusz Kryszak, Maciej Szewczyk - Janusz Surdykowski, Michał Jakóbowski (70. Mateusz Klichowicz)

Stomil: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Rafał Remisz, Tomasz Wełna (68. Michał Trzeciakiewicz) - Łukasz Suchocki, Paweł Głowacki, Dawid Szymonowicz, Irakli Meschia (46. Tsubasa Nishi), Jarosław Ratajczak - Tomasz Chałas (46. Rafał Kujawa)