Bokserskie emocje zaczną się już w czwartek. Wówczas Izu Ugonoh w Auckland zmierzy się z Ibrahmimem Labaranem, a stawką tego starcia będą tymczasowe pasy WBA Oceania i WBO Africa wagi ciężkiej.

 

Ugonoh zdobędzie pierwszy pas? Transmisja gali w Auckland w Polsacie Sport

 

Następnie, w sobotę przeniesiemy się 125 metrów pod ziemię. Tomasz Babiloński po raz kolejny zorganizuje wyjątkową galę w Wieliczce, gdzie wystąpią m.in. Krzysztof Zimnoch i Paweł Głażewski.

 

Kibiców boksu w sobotę czeka długa noc, ponieważ w nocy polskiego czasu w Madison Square Garden odbędzie się walka na najwyższym poziomie. Gennady Gołowkin - David Lemieux - na ten pojedynek wszyscy fani zacierają ręce. Czy Kanadyjczyk będzie pierwszym, który pokona "maszynę z Kazachstanu"? Faworytem nie jest, ale w Nowym Jorku emocji na pewno nie zabraknie!

 

W poniedziałkowym magazynie nie zabraknie też części poświęconej MMA, przecież już 31 października długo wyczekiwana gala w Londynie. Niecały miesiąc później KSW przeniesie się do Krakowa, gdzie według ekspertów i kibiców odbędzie się najlepsza gala w historii federacji!

 

Prowadzący: Mateusz Borek.

 

Goście: Andrzej Kostyra, Tomasz Babiloński, Paweł Głażewski, Martin Lewandowski, Łukasz Jurkowski, Michał Kita.

 

Magazyn Puncher w poniedziałek wyjątkowo o godzinie 15.00!