LeoFromKorea wraz z swoimi kolegami z drużyny, po raz trzeci z rzędu dotarli do finału niezwykle prestiżowych rozgrywek z serii ESL Heroes Major League. Zarówno w pierwszym jak i drugim sezonie, nasi rodacy uplasowali się ostatecznie na drugim miejscu, zgarniając srebrne krążki, stąd wywalczone złoto trzeciego sezonu, z pewnością zmobilizuje graczy Gamers2 do kolejnych sukcesów na europejskiej scenie.

 

Niespodziewanie z rywalizacji w turnieju zrezygnowali gracze Team Liquid, którzy jak zawsze byli faworytami do zwycięstwa. Nasi rodacy, wpierw zmierzyli się z ekipą Virtus.pro. Polacy po zwycięstwie 2:1 mogli przygotowywać się do kolejnego spotkania z Team ROCCAT, które do kolejnej fazy turnieju awansowało dzięki walkowerowi z TL.

 

W finale drabinki wygranych, nasi rodacy szybko rozprawili się ze swoimi przeciwnikami, którzy w kolejnym spotkaniu podejmowali Virtus.pro. Zwycięstwo Team ROCCAT dało okazję niemieckiej formacji do rewanżu nad naszymi rodakami. Na ich nieszczęście to właśnie LeoFromKorea i spółka byli lepiej dysponowani w trakcie wczorajszych zmagań i to właśnie Polacy sięgnęli po mistrzostwo w trzecim sezonie rozgrywek ESL Heroes Major League.