O niesamowitych umiejętnościach Głażewskiego zaczęło się głównie mówić w czerwcu 2012 roku, kiedy spotkał się w ringu z legendarnym Royem Jonesem Jr. Polak, po dość kontrowersyjnej decyzji sędziów, przegrał. Nie zmienia to jednak faktu, że na tle byłego mistrza świata w kilku kategoriach wagowych, zaprezentował się świetnie.  


On po tej walce uwierzył, że jest wielki, a boks zawodowy jest bardzo brutalny. Powinien więcej robić, a mniej gadać. Teraz przykro mi oglądać te jego walki – ocenił jeden z gości Punchera Dariusz Snarski.


W sobotę pogromcą byłego pretendenta do mistrzostwa świata był Bartłomiej Grafka, którego Głażewski przecież pokonał na Polsat Boxing Night w 2013 roku.

 

Głażewski - Grafka. Skrót walki!


Szczytem niemożności, problemów z samym sobą, był rewanżowy pojedynek z Maciejem Miszkiniem. Przed walką niezwykle się emocjonował, a później w samym pojedynku po prostu zupełnie się rozpadł. Teraz to jest jakaś próba sklejania człowieka, co jak widać łatwe nie jest. Nie skreślałbym go jednak do końca – ocenił z kolei Janusz Pindera.


Dotychczasowy promotor Głażewskiego Tomasz Babiloński ogłosił, że nie chce dalej współpracować z tym zawodnikiem. Miejsca w swojej grupie nie widzi tez dla niego Mariusz Grabowski.


Nie mogę wszystkich przygarniać – roześmiał się Grabowski. – Myślę, że on jest jednak dobrym pięściarzem, a zawodzi głowa. On psychicznie nie wytrzymuje tych walk – dodał.

 

Wszystkie wypowiedzi w załączonym materiale wideo.