ANGLIA

 

Artur Boruc (Bournemouth) – 90 minut w meczu z Tottenham Hotspur (1:5)

Łukasz Fabiański (Swansea City) – 90 minut w meczu z Aston Villa Birmingham (2:1)

Marcin Wasilewski (Leicester City) – poza kadrą meczową z Crystal Palace (1:0)

Bartosz Białkowski (Ipswich Town)  - cały mecz na ławce rezerwowych z Nottingham Forest (1:1)

Piotr Malarczyk (Ipswich Town) – 4 minuty w meczu z Nottingham Forest (1:1)

Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – 90 minut w meczu z Hull City (0:2)

 

ARABIA SAUDYJSKA

 

Adrian Mierzejewski (Al-Nasr) – 90 minut w meczu z Al Shabab Riyadh (0:1)

Łukasz Gikiewicz (Al Wehda Mecca) – mecz z Al Nasr w czwartek

 

AZERBEJDŻAN

 

Dawid Pietrzkiewicz (Qabala) – poza kadrą na mecz z Zirą (0:0) oraz na ławce rezerwowych w meczu Ligi Europy z Borussią Dortmund (1:3)

 

BELGIA

 

Rafał Wolski (KV Mechelen) – poza kadrą na mecz z SV Zulte Waregem (3:4)

Filip Starzyński (Lokeren) – minuta w meczu z KVC Westerlo (2:1)

 

CHINY

 

Mateusz Zachara (Henan Jianye) – poza kadrą na mecz z Shanghai Shenxin (2:1)

 

CYPR

 

Adam Marciniak (AEK Larnaca) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Achnas (2:0)

Mateusz Tadul (AEK Larnaca) – cały mecz na ławce rezerwowych z Achnas (2:0)

Mateusz Piątkowski (APOEL) – mecz z Nea Salamis w poniedziałek oraz 27 minut w meczu Ligi Europejskiej z Asterasem Tripolis (2:1)

 

FRANCJA

 

Kamil Grosicki (Rennes) – 38 minut i bramka w meczu z Lorient (1:1)

 

HISZPANIA

 

Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC) – 90 minut w meczu z Getafe (5:0) oraz 90 minut w meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City (1:2)

Cezary Wilk (Real Zaragoza) – 12 minut w meczu z Gironą (0:0)

 

HOLANDIA

 

Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam) – poza kadrą na mecz z Vitesse Arnhem (3:1) oraz na mecz Ligi Europejskiej z Fenerbahce Stambuł (0:1)

Sebastian Steblecki (Cambuur) – cały mecz na ławce rezerwowych z ADO Den Haag (1:1)

Filip Kurto (Excelsior Rotterdam) – cały mecz na ławce rezerwowych z Rodą Kerkrade(2:1)

Wojciech Golla (NEC Nijmegen) – 90 minut w meczu z FC Groningen (1:1

 

IZRAEL

 

Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa) – 75 minut i bramka w meczu z Hapoelem Akki (4:0)

 

NIEMCY

 

Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – 90 minut i bramka w meczu z FC Koeln (4:0) oraz 90 minut w meczu Ligi Mistrzów z Arsenalem (0:2)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – cały mecz na ławce rezerwowych Augsburgiem (5:1) oraz 27 minut w spotkaniu Ligi Europy z Qabalą (3:1)

Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart) – 90 minut w meczu z Bayerem Leverkusen (3:4)

Paweł Olkowski (1.FC Koeln) – cały mecz na ławce rezerwowych z Bayernem Monachium (0:4)

Artur Sobiech (Hannover 96) – 66 minut w meczu z Eintrachtem Frankfurt (1:2)

Eugen Polanski (Hoffenheim) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Hamburger SV (0:1)

Łukasz Załuska (SV Darmstadt) – cały mecz na ławce rezerwowych z Wolfsburgiem (0:1)

Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen) – 90 minut, bramka i żółta kartka w meczu ze Stuttgartem (4:3) oraz na ławce rezerwowych w meczu Ligi Mistrzów z Romą (4:4)

Rafał Gikiewicz (Eintracht Brunszwik) – 90 minut w meczu z FC Heidenheim (1:0)

Adam Matuszczyk (Eintracht Brunszwik) - 90 minut i żółta kartka w meczu z FC Heidenheim (1:0)

Kacper Przybyłko (Kaiserslautern) – 53 minuty w meczu z Karlsruher (0:2)

Mateusz Klich (Kaiserslautern) – cały mecz na ławce rezerwowych z Karlsruher (0:2)

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – 88 minut w meczu z Arminią Bielefeld (0:0)

Piotr Ćwielong (Bochum) – poza kadrą na mecz z FSV Frankfurt (2:3)

Waldemar Sobota (St. Pauli) – 84 minuty w meczu z Freiburgiem (1:0)

 

PORTUGALIA

 

Paweł Kieszek (Estoril) – 90 min w meczu z Rio Ave (2:2)

 

ROSJA

 

Maciej Rybus (Terek Grozny) – 18 minut w meczu z CSKA Moskwa (0:0)

Marcin Komorowski (Terek Grozny) – poza kadrą w meczu z CSKA Moskwa (0:0)

Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar) – cały mecz na ławce rezerwowych z Rubinem Kazań (2:1) oraz 87 minut i dwie żółte kartki (w konsekwencji czerwona) w meczu Ligi Europejskiej z PAOK Saloniki (0:0)

Janusz Gol (Amkar) – 90 minut w meczu z Uralem (1:3)

 

RUMUNIA

 

Paweł Golański (ASA Targu Mures) – cały mecz na ławce rezerwowych z Astrą Ploiesti (3:1)

 

SZKOCJA

 

Błażej Augustyn (Heart of Midlothian) – 48 minut i czerwona kartka w meczu z Ross County (2:0)

Michał Szromnik (Dundee United) – cały mecz na ławce rezerwowych z Celtikiem Glasgow (0:5)

 

TURCJA

 

Łukasz Szukała (Osmanlispor) – 90 minut w meczu z Genclerbirligi SK (0:1)

Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor) – cały mecz na ławce z Akhisar Belediyespor (0:2)

 

UKRAINA

 

Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów) – następna kolejka ligi ukraińskiej odbędzie się 5. 12 oraz poza kadrą na mecz Ligi Mistrzów z Chelsea (0:0)

 

WŁOCHY

 

Wojciech Szczęsny (AS Roma) – 90 minut w meczu z Fiorentiną (2:1) oraz 90 minut w meczu Ligi Mistrzów z Bayerem (4:4)

Jakub Błaszczykowski (Fiorentina) – 61 minut w meczu z Romą (1:2) oraz na ławce rezerwowych w meczu Ligi Europejskiej z Lechem  Poznań (1:2)

Kamil Glik (Torino) – 90 minut w Lazio Rzym (0:3)

Kamil Wilczek (Carpi FC) – poza kadrą na mecz z Bologną (1:2)

Paweł Wszołek (Hellas Werona) – poza kadrą na mecz z Sampdorią (1:4)

Piotr Zieliński (Empoli) – 90 minut bramka, asysta i żółta kartka w meczu z Genoą (2:0)

Łukasz Skorupski (Empoli) – 90 minut w meczu z Genoą (2:0)

Bartosz Salamon (Cagliari Calcio) – cały mecz na ławce rezerwowych z Trapani (4:1)

Thiago Cionek (Modena) – 90 minut w meczu z Livorno (0:2)

Tomasz Kupisz (Brescia) – 90 minut w meczu z Virtus Lanciano (2:1)