Dramat polskiego pomocnika! Wilk ma ten sezon z głowy?

Pomocnik Realu Zaragoza Cezary Wilk może mówić o ogromnym pechu. W ostatnim meczu z Girona FC (0:0) nabawił się kontuzji kolana i czeka go długa przerwa w grze. Możliwe, że na boisko wróci dopiero w przyszłym sezonie!

Wilk tego pechowego dnia pojawił się na boisku w 67. minucie. Długo nie wytrwał na placu gry. W 78. minucie zniesiono go na noszach.

Hattrick Suareza z Eibar! FC Barcelona dopisała sobie trzy punkty

W poniedziałek Polak przeszedł badanie. Wykazały one, że doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Będzie musiał przejść operację, po której czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja. Możliwe, że wróci na boisko dopiero w kolejnym sezonie.

Wilk jest piłkarzem Realu Zaragoza od początku tego sezonu. Na dzień dzisiejszy zdążył rozegrać 10 meczów – dziewięć w Segunda Division i jeden w Pucharze Króla. Strzelił także jednego gola w lidze.