Pierwszy gol Piątkowskiego. APOEL Nikozja wygrał 9:0!

Mateusz Piątkowski w meczu ze Spartą Praga

Mateusz Piątkowski doczekał się swojego pierwszego gola w lidze cypryjskiej. W 8. kolejce napastnik APOEL-u Nikozja pokonał bramkarza AS Nea Salamina. Drużyna Polaka wygrała 9:0!

Piątkowski zameldował się na murawie w 60. minucie, zmieniając Semira Stilicia. Były piłkarz Lecha Poznań i Wisły Kraków zaliczył udany występ i strzelił gola. Polak ustalił wynik na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Dramat polskiego pomocnika! Wilk ma ten sezon z głowy?

W spotkaniu wystąpili także znani z polskich boisk Inaki Astiz (eks-Legia Warszawa, 90 minut w APOEL-u Nikozja), Pavels Steinbors (eks-Górnik Zabrze, 90 minut w AS Nea Salamina) i Dimityr Makrijew (eks-Górnik Zabze, 90 minut w AS Nea Salamina).

APOEL Nikozja prowadzi w lidze cypryjskiej. Na swoim koncie po ośmiu kolejkach ma 22 punkty.

AS Nea Salamína - APOEL Nikozja 0:9 (0:4)

Bramki: Giórgos Efrém 2, Semir Štilić 21, Dragan Žarković 44 (s), Tomás De Vincenti 45, 51, Vinícius 61, Fernando Cavenaghi 82, 86, Mateusz Piątkowski 88