Teodorczyk wrócił po kontuzji i strzelił gola w Pucharze Ukrainy

Łukasz Teodorczyk nie mógł sobie wymarzyć lepszego powrotu na boisko. W meczu 1/8 finału Pucharu Ukrainy z Obołoniem-Browarem Kijów wszedł na boisko w drugiej połowie i strzelił gola, ustalając wynik meczu na 5:0. Drużyna Polaka awansowała do ćwierćfinału.

Teodorczyk zameldował się na murawie w 64. minucie, gdy jego drużyna prowadziła 2:0. Wrócił więc do gry po 163 dniach przerwy. Na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Polak strzelił swojego gola.

Krychowiak coraz bliżej podpisania nowego kontraktu

"Teo" pauzował od maja z powodu urazu kości strzałkowej, jakiego nabawił się w meczu z Dnipro Dniepropetrowsk. Chociaż we wrześniu wznowił treningi, to nadal towarzyszył mu ból, więc musiał pauzować aż do wtorkowego meczu.

Dynamo Kijów - Obołoń-Browar Kijów 5:0 (2:0)

Bramki: Denys Harmasz 5, 32, Artem Kulinicz 66 (s), Ołeh Husiew 69, Łukasz Teodorczyk 80