DH Cluj-Napoca: EnVyUs pokonuje Na'Vi

Ostatni mecz drugiego dnia rozgrywek DreamHack Cluj-Napoca już za nami. Zawodnicy Team EnVyUs okazali się lepsi od Natus Vincere i dzięki zwycięstwu, zapewnili sobie awans do fazy ćwierćfinałowej turnieju.

Rywalizacja na de_mirage od początku zapowiadała się na bardzo zaciekłą. Francuska formacja rozpoczęła po stronie terrorystów. KennyS i spółka wymieniali się z swoimi przeciwnikami rundami, kończąc pierwszą połowę z drobną zaliczką punktową - wynik 8:7 i tak dawał im sporo satysfakcji przed zmianą stron.

W drugiej połowie spotkania, po przejęciu roli antyterrorystów, gra całkowicie przeszła pod dyktando EnVyUs. Zawodnicy bardzo konsekwentnie bronili swoich lokacji, nie pozwalając rywalom na podłożenie bomby. Szybkie rundy i wykorzystanie przewagi antyterrorystów na mapie, dały ostateczny rezultat 16:9 na korzyść francuskiego zespołu. KennyS i jego koledzy mogą już dziś spać spokojnie - dzięki zwycięstwu zapewnili sobie awans do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca w grupie D.