Hadaś karierę w MMA rozpoczął w 2010 roku i choć nie był to debiut marzeń to pierwsza porażka nie zniechęciła śląskiego fightera i kolejnych pięć pojedynków z rzędu wygrał. Dwa ostatnie to międzynarodowe zwycięstwa, triumfy nad solidnymi europejskimi zawodnikami z Austrii i Anglii. Hadaś zaczynał przygodę ze sportami walki od Kickboxingu, ale jak sam twierdzi – dziś jest zawodnikiem specjalizującym się w parterze. Trenuje pod okiem jednego z najlepszych polskich grapplerów, jakim bez wątpienia jest Maciej Polok. W płaszczyźnie uderzeń i kopnięć korzysta z pomocy kilku śląskich klubów jak choćby Koral Fight Team, czy Paco Team Katowice. Paweł Hadaś mierzy 189 cm i waży 84 kg.

 

FEN 9: Media Day za nami! (WIDEO)

„Wierzę, że to dobra inwestycja z naszej strony i Paweł podtrzyma passę zwycięstw. Liczymy na jego dobre występy, bowiem pragniemy widowiskowych walk, a ten zawodnik takie gwarantuje. Jest doświadczony, a zarazem głodny kolejnych walk i liczymy, iż najlepsze stoczy na naszej arenie. Będzie silną postacią w budowaniu dywizji wagi średniej w naszej organizacji” - powiedział Paweł Jóźwiak w moment po podpisaniu kontraktu z zawodnikiem ze Śląska.

Paweł Hadaś podkreślił jak bardzo ważna jest dla niego ta decyzja: „Cieszę się, że nareszcie trafię do dobrej organizacji. FEN to jedna z dwóch najlepszych organizacji w Polsce. Będę miał czas na przygotowania do występów, a nie brał walki w ostatniej chwili. Trenuję już w tej chwili bardzo ciężko i efekty zobaczycie na FEN 10 Bardzo dziękuję właścicielom, iż postawili na mnie i z pewnością ich nie zawiodę.”

A my w oczekiwaniu na występ Pawła Hadasia serdecznie zapraszamy już na najbliższą galę FEN 9 we Wrocławiu, w sobotę, 7-go listopada 2015, w hali „Orbita” gdzie odbędzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.