Pewne zwycięstwo Realu Madryt z beniaminkiem

Real Madryt nie miał najmniejszych problemów, żeby gładko rozprawić się z UD Las Palmas w 10. Kolejce Primera Division. "Królewscy" wygrali 3:1. Wszystkie gole padły w trakcie pierwszych 45 minut.

Piłkarze Rafaela Beniteza szybko rozstrzygnęli losy tego meczu. Gole Jese, Cristiano Ronaldo i Jese nie pozostawiły beniaminkowi złudzeń, kto jest lepszy. W drugiej połowie gospodarze grali tak, żeby zachować jak najwięcej sił przed nadchodzącym tygodniem, w którym czekają ich mecze z Paris Saint-Germain i Sevillą.

Mascherano będzie mógł zagrać w Gran Derbi

Przyjezdni mogą mieć jednak pewną satysfakcję. W 38. minucie Hernan pokonał Kiko Casillę, dzięki czemu stał się pierwszym piłkarzem gości, który w tym sezonie strzelił gola na Santiago Bernabeu.

Real Madryt - UD Las Palmas 3:1 (3:1)

Bramki: Isco 4 Ronaldo 14, Jesé 43 - Hernán 38

Real: Kiko Casilla - Danilo, Raphaël Varane, Nacho Fernández, Marcelo - Luka Modrić (46. Lucas Vázquez), Casemiro, Toni Kroos (87. Borja Mayoral) - Isco, Cristiano Ronaldo, Jesé (80. Marcos Llorente)

Las Palmas: Javi Varas - David Simón, Aythami Artiles, Pedro Bigas, Javier Garrido - Nabil El Zhar (68. Nauzet Alemán), Vicente Gómez, Roque Mesa, Hernán (64. Tana), Jonathan Viera - Willian José (80. Sergio Araujo)