44-minutowy złoty set zakończony asem! Radość Fontelesa z kibicami na trybunach! (WIDEO)

To był prawdziwy horrror! Dwie najlepszy drużyny ze stanu Sao Paulo zaciekle walczyły w finale o mistrzostwo Paulista. O wygranej drużyny Taubate zadecydował as serwisowy zdobyty przez Fontelesa na 33:31. Radość po zwycięstwie była ogromna.

W pierwszym spotkaniu o mistrzostwo Paulista drużyna Taubate zwyciężyła z Sesi 3:1. W drugim spotkaniu Sesi zwyciężyli 3:1, a o triumfie w całych rozgrywkach miał zadecydował złoty set.

Serwisowy koncert Grzegorza Boćka

Po ponad 40-stu minutach morderczych wymian w polu serwisowym znalazł się Felipe Fonteles, który skuteczną zagrywką zakończył rywalizację. Brazylijczyk od razu ruszył w stronę kibiców i na trybunach wraz z fanami cieszył się z wygranej.

W sezonie 2012/2013 Felipe Fonteles występował na polskich parkietach i był zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.