Harry Kane swoim golem pomógł kuzynowi… wygrać 5 tys. funtów

Napastnik Tottenhamu pomógł w poniedziałkowy wieczór swojemu zespołowi w pokonaniu Aston Villi na White Hart Lane 3:1, jednak bramkę ustalającą wynik spotkania zdobył dopiero w 93. minucie. Do tej pory jego kuzyn, Joe Kane obgryzał nerwowo paznokcie, bowiem gol Harry'ego dawał mu pięć tysięcy funtów!

Joe wskazał sześciu graczy Premier League, którzy w 11. kolejce mieli pokonać bramkarzy swoich rywali. Do poniedziałkowego pojedynku pięciu z nich trafiło do siatki, a Harry był ostatnim na liście. Joe wymienił Odiona Ighalo, Jamiego Vardy, Graziano Pelle, Romelu Lukaku i Yaya Toure.

Co Ronaldo powiedział Blancowi?

Wszystko mogło runąć w gruzach, bo mijały kolejne minuty na White Hart Lane, a Harry nie trafiał do siatki. Napastnik reprezentacji Anglii na szczęście kuzyna zdobył jednak bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, co pozwoliło zgarnąć członkowi rodziny wygraną w wysokości pięciu tysięcy funtów.