Lindsey Vonn pogryziona przez swoje psy

Jedna z najlepszych narciarek alpejskich ostatnich lat Amerykanka Lindsey Vonn została pogryziona przez swoje psy. Nie wiadomo, jak wpłynie to na jej program startów w najbliższym sezonie.

Moje psy stały się trochę nerwowe, gdy bawiliśmy się rzucając frisbee. Próbowałam je rozdzielić i zostałam pogryziona - napisała Vonn na Twitterze.

Bode Miller będzie ekspertem telewizji

30-letnia zawodniczka zamieściła także nagranie wideo, na którym widać ją na stole operacyjnym, w dobrym humorze, pokazującą kciuk z licznymi szwami. Zabieg przeprowadził lekarz reprezentacji Randy Viola.

Z powodu poważnej kontuzji kolana w 2013 roku Vonn, dwukrotna medalistka olimpijska i czterokrotna triumfatorka PŚ, przeszła dwie operacja i musiała pauzować wiele miesięcy. Straciła m.in. możliwość startu w igrzyskach olimpijskich w Soczi, ale przed rokiem z sukcesem wróciła na trasy. Dzięki kilku wygranym zawodom została alpejką z największą liczbą zwycięstw w PŚ (67).

Latem podczas zgrupowania w Nowej Zelandii doznała z kolei kontuzji stawu skokowego. Nie wystąpiła pod koniec października w inaugurującym sezon Pucharu Świata slalomie gigancie w austriackim Soelden.