Najlepsza walka: Roman Szymański - Adam Golonkiewicz

 

Od początku pojedynku zawodnicy kategorii lekkiej wdali się w ostre stójkowe wymiany. Golonkiewicz wyprowadzał więcej ciosów, ale Szymański odpowiadał świetną pracą na nogach i kapitalnymi unikami. Pojedynek był niezwykle wyrównany, a Po trzech intensywnych rundach przekrojowej walki sędziowie przyznali zwycięstwo Szymańskiemu. Komentatorzy przedterminowo ogłosili pojedynek walką roku. - W tej walce było wszystko: krew, pot i łzy. Takie walki tylko na FEN-ie! - powiedział w studiu prezes organizacji Paweł Jóźwiak.

 

Najlepsze poddanie: Marcin Bandel (gilotyna w walce z Miroslavem Vackiem)

 

Marcin Bandel po dwóch porażkach w UFC udanie powrócił na polską scenę MMA. "Bomba" chciał pokazać trochę więcej umiejętności bokserskich, ale wyszło jak zawsze. Bandel zapiął ciasnę gilotynę w stójce, a w parterze dopiął duszenie i Czech musiał odklepać. Łodzianin zaliczył tym samym trzynaste poddanie w karierze.

 

Najlepszy nokaut: Michał Ronkiewicz (wysokie kopnięcie w walce z Łukaszem Szulcem)

 

Zawodnicy pierwszej walki K-1 od razu ruszyli do ostrych wymian. Michał Ronkiewicz początkowo atakował kopnięciami niskimi oraz na korpus, a w połowie rundy niespodziewanie  wystrzelił kopnięciem na głowę, które powaliło Szulca na matę!

 

W załączonych materiałach wideo zobaczysz wszystkie wyróżnione pojedynki!