Bednaruk do sędziów: Wstyd! Telewizja na was patrzy

Trener AZS Politechniki Warszawskiej Jakub Bednaruk nie pozostawił suchej nitki na sędziach w trakcie meczu z Cerrad Czarnymi Radom. W pewnym momencie tak się zagotował, że postanowił wykrzyczeć całą złość, za co zarobił żółtą kartkę.

W tym meczu obaj trenerzy wychodzili z siebie. Najpierw upomniano Raula Lozano, później Bednaruka. Tego drugiego rozsierdziła sytuacja z trzeciego seta.

Hiszpan nowym siatkarzem PGE Skry Bełchatów

Przy stanie 11:11, po zagrywce Michała Ostrowskiego sędziowie mieli zastrzeżenia do przyjęcia piłki przez gospodarzy, przerwali akcję i przyznali punkt podopiecznym Lozano. Bednaruk miał inne zdanie na ten temat. – Jaja sobie robicie. Telewizja na was patrzy! – krzyczał. - Wstyd, wstyd! – dodał po chwili.

– Boję się, że w emocjach Kuba jest za ostry w swoich słowach. Rozumiem jego emocje, natomiast to było przyjęcie bardzo głęboko na kciuki. Sędzia pokazał, że nie przepuści wątpliwego odbicia – ocenił ekspert Polsatu Sport Wojciech Drzyzga.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.