W parze Bośnia i Hercegowina - Irlandia faworytem wydają się być gospodarze piątkowego meczu. Goście mają duże problemy kadrowe. W Zenicy zabraknie kontuzjowanego Shane'a Longa i zawieszonych za kartki Johna O'Shea oraz Jona Waltersa. Ich brak to spory problem dla selekcjonera Martina O'Neilla.

 

Baraże Euro 2016: Transmisje w Polsacie Sport

 

Dla Irlandii będzie to czwarty występ w barażach, których stawką jest gra na mistrzostwach Europy. To rekord. Sęk w tym, że tylko raz udało jej się wywalczyć awans.

 

Według bramkarza Lecha Poznań Jasmina Buricia, który znalazł się w kadrze Bośni i Hercegowiny, jego drużyna powinna w piątek zrobić duży krok w kierunku Euro 2016. - Mamy duże szanse. Oglądałem ich mecz z Polską. My staramy się grać technicznie, po ziemi. Oni natomiast stosują długie podania, głównie górą. Jesteśmy w formie i to wykorzystamy – powiedział w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

 

Transmisja meczu Bośnia i Hercegowina – Irlandia w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:35. Spotkanie skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Strejlau.