W sondzie przed KSW  33 wzięli udział m.in. przedstawiciele królewskiej kategorii Daniel Omielańczuk oraz Marcin Tybura. W mistrzowskim starciu obaj zgodnie stawiają na Michała Kitę. Dlaczego nowy nabytek KSW w ich oczach jest faworytem pojedynku?

- Michał ma świetny antygrappling, czyli bardzo dobre obrony przed obaleniami. Słyszałem, że teraz jest w mega formie. Kita walczył z bardziej doświadczonymi zawodnikami i wiem jak mocne ma uderzenie. Wydaje mi się, że wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko - powiedział Omielańczuk.

- Michał jest groźny w stójce, a Karol będzie szukał walki w parterze. Dla mnie jest to niezwykle ciekawy pojedynek ze względu na kategorię wagową. Wszystko zależy od tego jak się przygotują, ale jeśli miałbym postawić pieniądze to nieznacznie wybieram Michała - ocenił Tybura.

Na obecnego mistrza postawił natomiast Antoni Chmielewski, który zwrócił jednak uwagę na słabszą dyspozycję Bedorfa w ostatnim pojedynku.

- W ostatniej walce Karolowi zabrakło nieco zdrowia, ale Michał dawno nie walczył. Liczę, że Karol wyciągnie wnioski z walki na KSW 31 i teraz pokaże się ze zdecydowanie lepszej strony i nie będzie pływał w końcówce walki - ocenił Chmielewski.

Swojego faworyta nie chciał wskazać Arbi Shamaev, ale zaznaczył, że Bedorfa czeka ciężka przeprawa.

- Karola znam zdecydowanie lepiej, ale ostatnie walki Kity pokazały, że jest bardzo solidnym zawodnikiem. Bedorfa czeka ciężki sprawdzian i myślę, że ta walka może zakończyć się przez TKO - ocenił.

Wypowiedzi zawodników zobaczysz w załączonym materiale wideo!