Po tym jak kilka dni temu sponsorem tytularnym organizacji MVP została popularna w Korei sieć fastfood o nazwie Chickenmaru, nadszedł czas na podpisanie kontraktów z nową drużyną Counter-Strike: Global Offensive. Do tej pory MVP mogło pochwalić się dywizjami DOTA2, League of Legends oraz StarCraft II.

 

Skład nowej dywizji CS:GO tworzą zawodnicy, którzy powiązani byli dotychczas z takimi organizacjami jak m0nster czy myRevenge. W szeregach znajduje się również dwóch trenerów, Seon Ho „termi” Pyeon oraz Eun 'SunBi' Jang. Ten pierwszy może być kojarzony przede wszystkim z poprzednią, bardzo popularną odsłoną gry - Counter-Strike 1.6. Występował on bowiem przed laty w takich organizacjach jak e-STRO czy WeMadeFOX. Wiadomo również, że zespół ma mieć zapewnione niemal wszystko co potrzebne jest w dzisiejszych czasach do efektywnego rozwoju, między innymi Gaming House.

 

Chciałbym poinformować fanów na całym świecie, iż bardzo cieszę się, że mogę być częścią tej ekipy. Tym razem jednak nie pełnię roli gracza, a trenera, co z pewnością nikogo nie dziwi. Czuję obowiązek pokazania całego światu siły koreańskiego CS:GO i myślę, że będę wstanie to uczynić poprzez wychowanie młodych graczy. Mam świadomość, że będzie to żmudna praca, lecz mogę zapewnić, że tak się stanie i to już wkrótce. - powiedział Seon Ho „termi” Pyeon, główny trener MVP.

 

Skład MVP na platformie CS:GO:

 

  • Hyun-Pyo "XigN" Lee
  • Hyung-Ju "Sound" Nam
  • Hae-Sung "HSK" Kim
  • Jung-Hyeon "rindA" Jeon
  • Soon-Woo "Argency" Kwon
  • Seon-Ho "termi" Pyeon (trener)