Nasri wróci do gry za trzy miesiące

Dopiero za trzy miesiące do gry wróci piłkarz Manchesteru City Samir Nasri. O dłuższej przerwie francuski pomocnik poinformował na jednym z portali społecznościowych. Jego zespół prowadzi w tabeli, mając tyle samo punktów (26), co Arsenal Londyn.

Co cię nie zabije, sprawi, że będziesz silniejszy. Wrócę lepszy niż wcześniej, do zobaczenia za trzy miesiące - napisał 28-letni Nasri na Twitterze.

Francuz doznał kontuzji ścięgna uda w połowie października w wygranym 5:1 meczu ligowym z zespołem Artura Boruca - AFC Bournemouth. Polski bramkarz nabawił się urazu na rozgrzewce i nie zagrał.

Niesamowita tajemnica Flaminiego. Piłkarz Arsenalu został pionierem i zarobi fortunę?!

Nasri jest zawodnikiem Manchesteru City od 2011 roku. Wcześniej reprezentował barwy Olympique Marsylia i Arsenalu. W sobotę zespół trenera Manuela Pellegriniego podejmuje Liverpool w 13. kolejce Premier League.