Puchar Polski: Cracovia może mieć pretensje do sędziego? "To jest rzut karny"

Piłkarze Cracovii pewnie będą mieli pretensje do sędziego, gdy obejrzą sytuacją z 83. minuty rewanżowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec (0:2) w ćwierćfinale Pucharu Polski. Chociaż Miroslav Covilo był faulowany w polu karnym, to gospodarze nie doczekali się "jedenastki".

Gospodarze pewnie będą długo rozpamiętywać to, co wydarzyło się w 83. minucie. Po dośrodkowaniu z lewej strony, Miroslav Covilo padł w polu karnym po starciu z Krzysztofem Markowskim. Serb nie protestował, jednak powtórki nie pozostawiły wątpliwości. Cracovia powinna otrzymać "jedenastkę".

Sensacja w Krakowie! Zagłębie Sosnowiec w półfinale Pucharu Polski!

Takiego zdania byli między innymi komentujący ten mecz Marcin Feddek i Jacek Ziober. – To jest rzut karny – ocenili zgodnie.

Pierwszoligowcy dzięki zwycięstwu 2:0 awansowali do półfinału Pucharu Polski. Gdyby gospodarze strzelili gola na 1:2, mielibyśmy dogrywkę, bo pierwszy mecz "Pasy" wygrały 2:1.

Kontrowersyjna sytuacja z meczu Cracovia - Zagłębie Sosnowiec w załączonym materiale wideo.