Na to starcie kibice czekali od dawna. Teraz pięściarze są już po ceremonii ważenia i pozostaje tylko czekać na pięściarskie emocje w ringu.

 

Cotto - Canelo: Pięściarze w limicie. Zobacz ceremonię


– Teraz już tylko odpoczynek. Muszę się też dobrze najeść i czekać na walkę – przekonuje Cotto.


Choć żaden z pięściarzy nie urodził się w Stanach Zjednoczonych, to trybuny w Las Vegas będą wypełnione po brzegi. Fanów nie zabrakło już na ceremonii ważenia.


Nie ma znaczenia, czy jesteś Portorykańczykiem, czy Meksykaninem. Ta walka będzie rewelacyjna po prostu dla wszystkich! Cel jest tylko jeden. Wygrać to starcie – dodaje Cotto.  


Również pod wrażeniem wspaniałej atmosfery na ceremonii jest Alvarez.


– To wspaniałe, że przyszło tak wielu ludzi. To wielkie szczęście otrzymywać takie wsparcie. To dla mnie ogromna motywacja i zrewanżuje się wielką walką w sobotę. Zawsze mierzyłem bardzo wysoko, ale nie sądziłem, że zajdę aż tak daleko, że otrzymam tyle wsparcia od wspaniałych fanów. Chce im dawać najlepszą wersję siebie – twierdzi Meksykanin.


Fani jednak nie pomogą już „Canelo”, kiedy w Las Vegas rozbrzmi pierwszy gong. W ringu Alvarez będzie już tylko z Cotto i sędzią. Jaką taktykę obierze więc były mistrz świata WBC?


Wiem, że czeka mnie ciężkie zadanie. Przygotowałem się jednak na wszystko i wiem, co muszę zrobić. Wykonałem swoją robotę. Obojętnie, co on wniesie do ringu, ja będę na to gotowy. Wiem, że to świetny zawodnik, ale naprawdę jestem przygotowany – podsumowuje Alvarez.

Wypowiedzi obu zawodników w załączonych materiałach wideo!

 

ransmisja gali w Las Vegas w nocy z soboty na niedzielę od godz. 3.00 w Polsacie Sport.