Sensacja w Moskwie. Porażka CSKA

Lider ligi rosyjskiej CSKA Moskwa sensacyjnie przegrał na własnym terenie z Krylją Sowietow Samara 0:2. Beniaminek rosyjskiej ekstraklasy oba gole zdobył po przerwie, ale wygrana mogła być bardziej okazała, gdyby goście wykorzystali rzut karny. Alan Chochiyev z jedenastu metrów trafił w poprzeczkę.

Przy stanie 2:0 francuski skrzydłowy ekipy z Samary Yohan Mollo wywalczył rzut karny, a przewinienia w polu karnym dopuścił się Mario Fernandes. Do jedenastki podszedł  Alan Chochiyev i huknął w poprzeczkę w 69. minucie gry.

Sadajew szaleje w Rosji. W pojedynkę ograł Rubina Kazań

Wcześniej oba gole dla przyjezdnych zdobył macedoński napastnik Adis Jahovich, który wpisał się na listę strzelców w 52. i 66. minucie. Dla Krylji było to cenne przełamanie po czterech porażka z rzędu. Z kolei CSKA Moskwa poniosła drugą porażkę w drugim kolejnym spotkaniu ligowym.