O dzieciach Josem Mourinho jest w ostatnich miesiącach głośno. Najpierw wiele portali internetowych "podchwyciło" zdjęcie, na którym portugalski szkoleniowiec wraz z córką Matilde pozuje do fotografii przed jedną z imprez. Ujęcie zrobiło furorę, bowiem 20-latka miała na bankiecie sukienkę z pokaźnym dekoltem, co skrzętnie uchwycili fotoreporterzy.


Teraz na językach jest z kolei o 4 lata młodszy José Mário, na co dzień zawodnik drużyny U-16 Fulham. Mourinho Jr nie kryje swojej sympatii do triumfatora Ligi Mistrzów 2014/2015 z Barcelony czemu wyraz daje na Twitterze. Po meczu Real - Barcelona, wygranym przez Katalończyków 4:0 poszedł na całość i wrzucił na portal społecznościowy swoje zdjęcie w koszulce FC Barcelona, z podpisem: "4-0 #ViscaBarca".

 

Lewandowski podrywa na ulicy. Równie skuteczny co na boisku? (WIDEO)


Ciekawe co na to ojciec 16-latka, który obecnie trenuje Chelsea, ale w przeszłości, przez trzy lata, prowadził klub z Madrytu. Mourinho był w klubie ze stolicy Hiszpanii bardzo ceniony, ale w 2013 roku wrócił tam, gdzie czuje się najlepiej, czyli do Londynu. Po słabych wynikach Realu pod wodzą Rafy Beniteza, pojawiły się jednak spekulacje czy "The Special One" ponownie nie obierze kursu na Madryt. Ciekawe, jak w takiej sytuacji byłby przyjęty w zespole Królewskich...