Atomówki w akcji: Dłuuuuuuuuuuuga wymiana polsko-włoska (WIDEO)

Za takie wymiany kochamy siatkówkę! Siedemnaście przebić, atomowe ataki, niesamowite obrony. Przez blisko minutę piłka nie chciała upaść na parkiet po żadnej ze stron. Widzieliście kiedyś taką akcję? Zapraszamy na fragment meczu PGE Atomu Trefla z Igor Gorgonzola Novara w Lidze Mistrzyń.

Sytuacja miała miejsce przy stanie 2:2 w trzecim secie spotkania PGE Atomu Trefla z Igor Gorgonzola Novara. Dwie poprzednie partie zakończyły się zwycięstwem sopocianek. Akcję rozpoczęła Samanta Fabris, po jej serwisie piłka po raz pierwszy przeszła ponad siatką. W ciągu trwającej blisko minutę akcji siatkarki obu ekip aż siedemnastokrotnie przebijały piłkę na stronę rywalek! Dopiero portorykańska przyjmująca Aurea Cruz rozstrzygnęła losy tej wymiany...

Liga Mistrzyń: Atomówki rozgromiły wicemistrzynie Włoch!

Ostatecznie to Włoszki przechyliły na swoją stronę szalę zwycięstwa w tej akcji, ale obie drużyny zebrały zasłużone brawa od zgromadzonych w Ergo Arenie kibiców. W całym meczu triumfowały jednak siatkarki PGE Atomu Trefla, które wygrały 3:0 (25:21, 25:21, 25:21) i zgarnęły bardzo cenne punkty w rywalizacji o awans z grupy B.

Niezwykle dłuuuuuuuuuuuga akcja z meczu PGE Atom Trefl Sopot - Igor Gorgonzola Novara w załączonym materiale wideo.