Mogę jedynie potwierdzić, że taki pacjent jest u nas na oddziale, o więcej proszę nie pytać. Jego żona nie życzy sobie tego - taką wypowiedź miał usłyszeć dziennikarz www.nowiny24.pl na oddziale intensywnej terapii Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, gdzie leży Kostecki.

Kostecki ma za sobą dwuletni pobyt w więzieniu. "Polish Gipsy" na wolność wyszedł 14 sierpnia i od razu chciał wrócić między liny. Na taką szansę nie musiał długo czekać. 8 listopada wystąpił gali Polsat Boxing Night, gdzie starcie z Andrzeje Sołdrą wielu oceniało jako łatwą potyczkę "na przetarcie". Kibice w Krakowie byli jednak świadkami niemałej sensacji. Sołdra na tyle mocno obijał rywala, że sędziowie nie mieli problemów ze wskazaniem zwycięstwa.

 

Niestety po walce okazało się, że Kostecki zażywał niedozwolone środki i po testach antydopingowych został zawieszony na dwa lata.

 

Sensacyjne zwycięstwo Sołdry nad Kosteckim. Cała walka

 

Po tym incydencie pięściarz z Rzeszowa postanowił zakończyć przygodę z boksem i ogłosił, że chce spróbować sił w MMA. Debiutu jednak jak na razie jeszcze się nie doczekaliśmy... Ogółem 34-latek ma na koncie 39 zwycięstw i dwie porażki.