Fenerbahçe Grundig Stambuł z dwoma zwycięstwami (3:1 nad Dresdner S.C. i 3:2 nad Telekom Baku) zajmuje jak na razie pozycję lidera grupy E Ligi Mistrzyń. Tuż za Turczynkami, ze stratą jednego punktu znajdują się podopieczne trenera Nicoli Negro. Impel Wrocław ma na koncie porażkę 2:3 z Dreznem, a także zwycięstwo 3:0 w azerskim Baku.

Brazylijski Ignaczak! Ofiarna akcja libero (WIDEO)

Spotkanie w hali Burhan Felek w Stambule zadecyduje, kto rozpocznie rewanżowe zmagania na szczycie grupy E. - Ten mecz jest dla nas bardzo ważnym spotkaniem i doskonale wiemy o tym jak silną drużynę zbudował Impel Wrocław. Jednak my także jesteśmy mocnym klubem – mówi włoska przyjmująca, Lucia Bosetti -  Zaprezentujemy się najlepiej jak potrafimy, jesteśmy bardzo zdeterminowane i chcemy wygrać to spotkanie.

Turecki zespół, podobnie jak drużyny Orlen Ligi, rozgrywa po dwa mecze w tygodniu – Mamy bardzo napięty kalendarz, co przekłada się na naszą formę. Gorąco zachęcam naszych kibiców do dopingu, bo to dzięki nim pokonałyśmy Telekom Baku, z którym przegrywałyśmy dwoma setami – zakończyła Lucia Bosetti.

Jedną z zawodniczek tureckiej drużyny jest Katarzyna Skorupa, była reprezentantka Polski, olimpijka z Pekinu. – Znam niektóre zawodniczki i członków sztabu szkoleniowego Impelu Wrocław. Znam też mentalność polskich zespołów i wiem, że aż do samego końca będą wierzyć w zwycięstwo. Moja drużyna musi cały czas koncentrować się na grze, a na boisku dać z siebie wszystko – oceniła rozgrywająca Fenerbahçe Grundig Stambuł. - Nasza grupa jest naprawdę bardzo trudna i trzeba koncentrować się na każdym przeciwniku. Czekamy na naszych kibiców, którzy przyjdą na mecz i nas wesprą – zakończyła Katarzyna Skorupa.

Transmisja meczu Fenerbahçe Grundig Stambuł - Impel Wrocław w środę 25 listopada o 18:00 w Polsacie Sport.