Nowi zawodnicy mieliby wypełnić lukę po junglerze Vicotrze „Loulexie” Burgevinie i supporcie Raymondzie „kaSingu” Tsangu, który odszedł do Team SoloMid. Jeśli H2K uda się zakontraktować także nowego AD Carry, to z miejscem w drużynie pożegna się również Petter „Hjarnan” Freyschuss.

 

Zarówno manager zdobywców trzeciego miejsca w letnim splicie LCS (Robin „Jed” Jedhammar - przyp. red.) jak i polscy zawodnicy odmówili udzielenia oficjalnego komentarza. Zawodnicy przedłużyli swoje kontrakty z Team ROCCAT w zeszłym miesiącu, ale i tak wciąż mogą zmienić barwy klubowe. Nowi gracze w H2K Gaming sprawiliby, że ich skład wyglądałby – przynajmniej na papierze – najlepiej w Europie. Jedynie zespół Origen ma w swoim składzie podobnej klasy talenty.

 

Ciągle nie wiadomo jak miałaby wyglądać obsada pozycji strzelca w H2K. Drużyna od dłuższego czasu stara się pozyskać FORG1VENa, ale ten musi najpierw przejść przez kontrolę Riotu (producenci gry nałożyli karę za zachowanie zawodnika w poprzednim sezonie). Oprócz H2K, Grekiem interesują się takie drużyny jak G2 Esports, Team ROCCAT czy Gambit Gaming.

 

H2K Gaming zostało dziś nominowane do głosowania fanów przy okazji Intel Extreme Masters Cologne. Jeśli fani, którzy do tej pory głosowali na ROCCAT zmienią ulubiony zespół, to możemy być prawie pewni pojawienia się nowego składu 18 grudnia w Niemczech.