Messi, Neymar i Suarez rozbili Real Sociedad

FC Barcelona nie miała żadnych problemów, żeby uporać się z Realem Sociedad. „Duma Katalonii” wygrała 4:0. Na listę strzelców wpisali się niezawodni Lionel Messi, Neymar i Luis Suarez.

Jeśli ma się takie trio, to gole są tylko kwestią czasu. W pierwszej połowie gole strzelili Neymar i Suarez. W drugich 45 minutach Brazylijczyk dołożył swoje drugie trafienie. Kropkę nad „i” postawił Messi. W sumie trio MSN w samej lidze zdobyło już 30 z 33 goli całej drużyny!

Messi pokazał, co to znaczy trafić w punkt (WIDEO)

Powody do zadowolenia ma także sam Argentyńczyk. Dla Messiego był 600. mecz w seniorskiej karierze, biorąc pod uwagę występy w barwach Barcelony i reprezentacji Argentyny. W tym czasie strzelił w sumie 469 goli i zanotował 185 asyst.

FC Barcelona - Real Sociedad 4:0 (2:0)

Bramki: Neymar 22, 53, Suárez 41, Messi 90

Barcelona: Claudio Bravo - Dani Alves (62. Adriano), Gerard Piqué, Javier Mascherano (69. Marc Bartra), Jérémy Mathieu (66. Jordi Alba) - Ivan Rakitić, Sergio Busquets, Andrés Iniesta - Lionel Messi, Luis Suárez, Neymar

Sociedad: Gerónimo Rulli - Aritz Elustondo, Mikel González, Íñigo Martínez, Yuri Berchiche - Sergio Canales (58. Mikel Oyarzabal), Rubén Pardo, Esteban Granero, Xabi Prieto - Carlos Vela (81. Bruma), Imanol Agirretxe (73, 21. Litri)