Oprócz jeszcze nieogłoszonej walki wieczoru, w głównych walkach pierwszej gali KSW w 2016 roku kibice zobaczą dwa pojedynki o pasy bronione przez najmłodsze gwiazdy Federacji Borysa Mańkowskiego i Tomasza Narkuna.

 

KSW 33: Umarł król, niech żyje król! Khalidov znokautował Materlę!


Świeżo upieczony mistrz kategorii półciężkiej Tomasz Narkun (11-2, 1 KO, 10 Sub) oraz eksplozywny mistrz kategorii półśredniej Borys Mańkowski (18-5-1, 3 KO, 7 Sub) będą chcieli pokrzyżować plany pretendentom i zachować zdobyte tytuły.

Najdłużej broniący tytułu czempion dywizji do 77 kilogramów po raz trzeci wejdzie do klatki z pasem na biodrach, aby znów stanąć przed wymagającym rywalem. Na KSW 32 w Londynie „Diabeł Tasmański” dał z Jessem Taylorem jedną z najbardziej ekscytujących walk w historii KSW. Tym razem nie będzie inaczej.

Nowy najmłodszy mistrz Federacji KSW po doskonałym występie podczas historycznej gali KSW na Wembley zaskoczył wszystkich i w pierwszej rundzie znokautował Gorana Reljicia. Teraz Berserker będzie chciał udowodnić swoją supremację w kategorii półciężkiej.