PGE Skra Bełchatów - Knack Roeselare 3:0. Skrót meczu

PGE Skra Bełchatów pokonała Knack Roeselare 3:0 w meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów siatkarzy. Podopieczni Miguela Angela Falaski w dwóch pierwszych setach mieli problemy z mistrzem Belgii, natomiast w trzeciej partii rozbili rywala 25:18. Skrót meczu.

Spotkanie PGE Skra Bełchatów - Knack Roeselare miało wielkie znaczenie w kontekście 2. miejsca w tabeli grupy E. Obie drużyny miały na koncie po jednym zwycięstwie z Libercem i jednej porażce z Lube Civitanovą. Dlatego zwycięzca miał znaleźć się w dogodnej pozycji przed kolejnymi grupowymi potyczkami.

Piechocki zdemolował bandę, czy... banda zdemolowała Piechockiego? (WIDEO)

Mistrz Belgii okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem dla bełchatowskiej Skry i już w pierwszym secie sprawił jej wiele problemów. Bełchatowianie wygrali 25:23, a w kolejnej partii okazali się lepsi od gości w grze na przewagi, wygrywając 29:27. W trzecim secie goście opadli już z sił i oddali tą odsłonę bez walki.

PGE Skra Bełchatów - Knack Roeselare 3:0 (25:23, 27:25, 25:18)

PGE Skra Bełchatów: Michał Winiarski, Karol Kłos, Nicolas Uriarte, Facundo Conte, Mariusz Marcyniak, Mariusz Wlazły, Robert Milczarek (libero) oraz Nicolas Marechal, Kacper Piechocki (libero).

Knack Roeselare: Ruben van Hirtum, Pieter Coolman, Hendrik Tuerlinckx, Matthijs Verhanneman, Johanes Paulides, Angel Trynidad, Stijn Dejonckheere (libero) oraz Leonis Dedeyne, Stijn D’Hulst.

Skrót meczu w załączonym materiale wideo.