PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa na zakończenie kolejki

Czy siatkarze z Częstochowy przełamią złą passę?

Już dziś wieczorem ostatni mecz siódmej kolejki PlusLigi. Jastrzębski Węgiel przed własną publicznością podejmie AZS Częstochowę. Transmisja meczu Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa od godz. 20.30 w Polsacie Sport.

Ekipa z Jastrzębia-Zdrój ma za sobą serię tie-breaków. Aż pięć z sześciu meczów podopieczni Marka Lebedewa kończyli po pięciu setach, zdobywając w tych spotkaniach łącznie osiem punktów. W ostatnim meczu jastrzębianie przegrali 1:3 ze Skrą Bełchatów i zajmują siódme miejsce w tabeli.

Kadziu Project na Andrzejkach: Tak się bawi siatkówka!

W znacznie gorszej sytuacji jest zespół z Częstochowy, który razem z Effectorem Kielce obecnie zamyka tabelę PlusLigi. Ekipa prowadzona przez Michała Bąkiewicza w tym sezonie nie wygrała żadnego meczu i  wywalczyła tylko jeden punkt. Drużyna wierzy jednak, że to właśnie w środę uda im się przerwać te słabą passę. Niestety siatkarze AZS Częstochowa wciąż nie mogą liczyć na wsparcie kontuzjowanego Felipe Bandero, który do rozgrywek prawdopodobnie wróci dopiero w styczniu.